مطالب خواندنی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 642

دوشنبه, 30 -3443 00:00

رفع لکه های پوستی با لیزر الکساندرایت

لیزر چگونه به پوست من کمک میکند؟

لیزر یک تکنولوژی نسبتا ً جدید برای درمان بسیاری از مشکلات پوستی است. قبل از لیزر، سایر روش ها همچون جراحی، نیازمند دوره بهبودی طولانی مدت بوده و خطرات قابل توجهی را شامل میشدند. با این حال لیزرها مجموعه ای از طول موج های متمرکز نوری هستند، قادر به جلوگیری از رسیدن آسیب های جدی به پوست بوده و خطرات جانبی را کاهش می دهند. از لیزر می توان برای درمان انواع رنگ دانه ها، برداشتن خالکوبی، کاهش زخم ها، مشکلات عروقی، جلوگیری از رشد بیش از حد و یا ناخواسته مو، سفت کردن پوست صورت و کاهش چین و چروک استفاده کرد.

برخی از لیزرها در رده لیزرهای غیر کاهنده قرار می گیرند که قادرند به صورت دقیق مشکل خاصی را بر روی پوست هدف قرار دهند. این لیزرها قادربه درمان مشکلاتی همچون لکه های خورشیدی، مشکلات مویرگی و حذف موهای زائد می باشند. هدف قرار دادن یک مشکل خاص پوستی در نظریه فوتوترمولیز انتخابی توصیف شده است. لیزر ها قادر به بخار کردن لایه ای از پوست برای ساختن کلاژن جدید و کاهش چین و چروک ها هستند. این لیزرها که باعث سفت شدن پوست صورت و بهبودی تدریجی بافت صورت می شوند، لیزرهای تحریک کننده نام دارند.

رفع لکه های پوستی با لیزر الکساندرایت

ممکن است که بر اثرعواملی مثل افزایش سن لکه هایی بر روی صورت فرد ظاهر شود لکه هایی مثل کک و مک های مادرزادی و انواع خال های گوشتی که با لیزر الکساندرایت قابل درمان هستند. برای رفع این لک های پوستی ملانین های موجود در روی پوست را با پالس های خفیف هدف قرار می دهند. علاوه بر این برای درمان چین و چروک های روی پوست می توان از این لیزر استفاده کرد.

رنگدانه های اکتسابی (قهوه ای) و مادرزادی

 رنگ دانه های موجود در پوست ملانین موجود در پوست لیزر را جذب کرده و باعث از بین بردن مشکلاتی همچون لکه های خورشیدی، ملاسما، کک و مک، لک های مادرزادی و غیره می شود.

 

خواندن 179 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search