مطالب خواندنی

شنبه, 19 بهمن 1398 07:15

افراد با موهای قرمز برای لیزر موهای زائد خود چه کار باید بکنند؟

افراد با موهای قرمز برای لیزر موهای زائد خود چه کار باید بکنند؟

بهتر است کسانی که موهای قرمز دارند و از روشهای تکراری مثل تیغ و موم نیز خسته شده است، یک جلسه مشاوره با متخصص پوست داشته باشند. برای بسیاری از افراد حتی با موهای قرمز لیزر موهای زائد می تواند در نواحی خاصی از بدن مؤثر باشد. اگر موهای برخی از نواحی بدن از پوست اطراف تیره تر باشند، لیزر دایود الکس می تواند کاملاً مؤثر عمل کند. از آنجا که موهای قرمز به دلیل نداشتن رنگدانه، انرژی کمتری جذب می کنند، به احتمال زیاد نسبت به افرادی که موهای تیره تری دارند، نیاز به جلسات درمان بیشتری برای کاهش دائمی موهای زائد بدن می باشد.

البته حذف موهای زائد با لیزر الکس دایود برای تمام افرادی که موهای قرمز دارند؛ امکان پذیر نیست. اما افرادی که موی قرمز تیره تر یا موهای ضخیم تری داشته باشند، لیزر الکس دایود می تواند روی آنها تاثیر گذار باشد. به طور کلی، حداقل 5 جلسه درمان با لیزر برای رسیدن به حداکثر کاهش در رشد مو لازم است، هرچند برای حذف موهای روشن و نازکتر ممکن است چند جلسه بیشتر طول بکشد. انجام لیزر موهای زائد برای افرادی با موهای قرمز امکان پذیر است! فکر نکنید فقط به این علت که بدن شما ملانین کمتری تولید می کند، باید از تیغ استفاده کنید. یک متخصص لیزر حرفه ای باید بتواند وضعیت شما را ارزیابی کند و به شما مشاوره های مناسبی بدهد.

لیزر موهای زائد روی موهای سیاه یا قهوه ای تیره موثر است. اگر موهای خاکستری، سفید، بلوند یا قرمز دارید، همانطور که اشاره شد می توان آنها را با روش های جایگزین درمان کرد. 

 

 

 

خواندن 29 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 19 بهمن 1398 07:15

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search