مطالب خواندنی

×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 642

چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 08:57

راهکارهای تامین هزینه لیزر الکس دایود

یکی از دغدغه هایی که بعضی افراد از لیزرالکس دایود  منصرف می‌کند هزینه آن است که ما در این مقاله سعی کردیم درباره لیزر موهای زائد صورت و روش‌های بهینه سازی هزینه آن بپردازیم. هزینه‌ای که در قریب به ‌اتفاق کلینیک‌ ها رایج است برای از بین بردن موهای زائد بستگی به محل درمان دارد و اگر محل درمان و منطقه‌ای که در آن لیزر صورت گرفته کوچک باشد هزینه کمتری دارد.

در ادامه راهکارهایی بیشتری نسبت به تأمین هزینه‌ها به دست می‌آوریم.

گزینه‌های مالی متفاوت جهت مقرون‌ به ‌صرفه بودن لیزر موهای زائد بدن

برای رسیدن به  بهترین نتیجه درمان‌های متعددی وجود دارد، اگر چه حذف موهای زائد در بلند مدت نسبت به سایر روش ها ارزانتر می‌شود اما بعضی افراد برای پرداخت هزینه‌های خود بدون کمک مالی برایشان امکان‌پذیر نیست از این ‌رو بسیاری از کلینیک‌ها در مقرون به ‌صرفه‌تر کردن هزینه‌های درمان پیشنهادات متفاوتی را ارائه می‌دهند. کلینیک ها طور مثال گزینه قسط‌ بندی را برای هزینه را در نظر می‌گیرد و یا پکیج‌های متفاوتی را برای کاهش قیمت استفاده از لیزر برایتان  پیشنهاد می‌کند و یا سایر روش‌ها که با حضور خود در کلینیک می‌توانید اطلاعاتی بیشتری را نسبت به پکیج‌های پیشنهادی ما کسب نمایید.

 

تأثیر دستگاه‌های استفاده‌ شده بر هزینه‌های لیزر در کلینیک 

عمده دستگاه ‌های لیزر برای اینکه گرمای زیادی را بر روی پوست بیمار ایجاد نکند و اگر با دستگاه استاندارد عمل نکند می‌تواند به عارضه‌ای جدی تبدیل شود پس تمامی دستگاه‌ ها ملزم به استفاده از خنک‌کننده ‌ها می باشند.

خنک کننده ها

به خنک‌کننده‌هایی که در دستگاههای لیزر بکار برده میشود کولینگ نامیده میشود که این کولینگ ها معمولاً با ترکیب هوا و آب نیز همراه است. حتی برخی دستگاه‌های لیزر نیز برای حس خنکی و ایجاد خنکی از آلومینیوم سبک استفاده می‌کنند ولی کماکان این روش نیز نمی‌تواند به ‌طور جد از بروز سوزش و گرما جلوگیری به عمل آورد.

 

خواندن 142 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 08:57

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

تمامی حقوق سایت متعلق محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری با ذکر منبع بلامانع است | طراحی سایت و سئو : وب نگاران پارسه

Search